1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Смета доходов и расходов

Типовой устав ОСМД предусматривает обязанность правления объединения составлять смету доходов и расходов на следующий финансовый год в сроки до 25 декабря текущего года с дальнейшим утверждением этого документа общим собранием членов объединения.

Подробнее...

Формирование взноса на содержание домов, строений и придомовой территории

Важно отметить, что в ОСМД общим собранием устанавливается размер взноса на содержание дома, но не тариф.

Порядок формирования тарифов на услуги по содержанию домов, сооружений и придомовой территории, утвержденный Постановлением Кабинета Министров Украины от 20.05.2009. №529, используется для расчета взноса на содержание дома по аналогии.

Подробнее...

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАКАЗ від 14 червня 2012 року № 516

 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2012 року № 516

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо приймання та комп'ютерної обробки податкової звітності платників податків в органах ДПС України

Подробнее...

Ревизионная комиссия

Взыскание задолженности в судебном порядке является крайней формой погашения задолженности, в случае, если другие формы не дали надлежащего эффекта.

В соответствии со статьей 10 Закона Украины «Об ОСМД», а также с частью 11 статьи 64 Примерного устава ЖСК, правление ОСМД и ЖСК должно осуществлять контроль за своевременной уплатой взносов и платежей, а также проводить мероприятия по взысканию задолженности в соответствии с действующим законодательством.

Подробнее...

Пам'ятка платнику про подачу звітності в електронній формі через Інтернет

 

Платнику про подачу звітності в електронній формі  через  Інтернет .

Шановний платник!

              Лівобережна МДПІ м. Дніпропетровська повідомляє, що в органах державної податкової служби впроваджена та декілька років успішно працює система подання податкової звітності в електронному вигляді засобами електронної пошти(по Email). Підключення до системи надає можливість відправляти   звітність до податкового органу безпосередньо зі свого робочого місця (офісу) не відвідуючи податкову інспекцію, що дозволяє  значно скоротити  час на підготовку та подання звітності, за рахунок використання спеціалізованого програмного забезпечення під час заповнення звіту та уникнення  черг під час подання. Примірник звітного документа, направлений  через систему подання звітності в електронному вигляді  вважається оригіналом та не потребує подальшого підтвердження у паперовому вигляді. Більше 2 тис. платників Лівобережної МДПІ вже скористалися можливостями системи.

Подробнее...

Образцы документов

5.1. Методичні рекомендації з оплати адміністративного персоналу, зайнятого управління в ОСББ та ЖБК (зразок)

5.2. Методика бухгалтерського обліку в ОСББ

5.3.1. Розрахунок тарифу на утримання будинку та прибудинкової території (зразок)

5.3.2. Розрахунок тарифу на утримання будинку та прибудинкової території (зразок)

5.4. Штатний розклад ОСББ (зразок)

Вход на сайт

Наши партнеры

Днiпровьска обласна радакупить недорого кассовые кабины